Ceny a pojišťovny

Jak může laik – nezubař rozpoznat kvalitní zubní ošetření či vyšetření pokud nechce čekat dalších 10 nebo 15 let, aby zjistil, jak zhotovená práce funguje?

O kvalitě ošetření často nerozhodují složité názvy použitých materiálů a dlouhý seznam přístrojového vybavení či luxusní interiér čekárny. Rozhodujícím kritériem jsou jednak zkušenosti a odbornost lékaře, a pak je to především ČAS, který vašemu vyšetření nebo zhotovení výrobku „na míru“ ve vašich ústech věnuje.

Naše ceny se tedy odvíjí od času, který při výkonu strávíte na našem křesle, a po tuto dobu se Vám bude věnovat vysoce erudovaný lékař se svou asistentkou a s nadstandardním technickým a materiálovým zázemím.

ceny-a-pojistovny1   ceny-a-pojistovny2
Kompozitní výplň za 10 min.,        kompozitní výplň za 60 min.

Níže uvedené ceny jsou orientační a vycházejí z principu 2 000 Kč/hodina v ordinaci + případná cena protetické práce v laboratoři.

Ceny utváříme individuálně dle náročnosti práce, a proto se cena kupříkladu kompozitní výplně může pohybovat od 500,- za malou opravu (15 min.) po 2500 Kč za rozsáhlou kompozitní dostavbu zubu (1 hod. 30 min.).

Cena u Doc. Peřinky se může vzhledem k vysoké specializaci nebo přístrojové náročnosti (operační mikroskop, apod.) u jednotlivých úkonů lišit.

Podrobný ceník a vysvětlení naleznete v naší čekárně – pokud chcete mluvit s lékařem, ozvěte se předem!

Ceník výkonů

Výkon Cena Poznámka
Konzultace 500 Kč nebo zdarma (30 min)
Konzultace u Doc. Peřinky 1 000 Kč
Vstupní vyšetření 1 000 Kč (30 min.)
Vstupní vyšetření s plánem a rozpočtem 2 000 Kč (2 návštěvy 30 + 30 min.)
Zubní hygiena 500 Kč až 2 000 Kč (30 – 60 min.)
Domácí bělení komplet 4 750 Kč (2 návštěvy 30 + 30 min., sada bělení na 14 dnů)
Kompozitní výplň od 1350 Kč (30 – 90 min. viz výše)
Endodontické ošetření zubu od 2 700 Kč (1 až 2 návštěvy, 60 + 30 min.)
Použití mikroskopu 850 Kč ( 30 min.)
Korunka metalokeramická 6 150 Kč (60 + 30 min. + laboratoř)
Korunka celokeramická 8 450 Kč (60 + 30 min. + laboratoř)
Provizorní korunka v ordinaci 500 Kč (v rámci zhotovení definitivní korunky)
Extrakce zubu prostá 1 000 Kč (30 min.)
Chirurgická extrakce zubu 3 800 Kč (90 min + antibiotika + následná péče)

Podrobnější informace o výkonech i materiálech jsou uvedeny v kategorii poskytované výkony.

Konzultace zdarma?

Nejste si jisti jaké je nejvhodnější řešení vašeho problému: Stačí plomba nebo už musí být korunka? Je potřeba přeléčit kořenový kanálek? Je možné ten zub ještě zachránit? V čem je lepší ošetření bez pojišťovny? Kolik by to stálo?

Doporučujeme se objednat na konzultaci v ceně 500 Kč. Pokud půjde o konkrétní problém, zhotovíme radioviziografický snímek (zašleme pak vám či vašemu lékaři) a seznámíme vás s možnými řešeními i cenami. Pokud půjde o nejistotu, zda je pro vás ošetření celého chrupu na našem pracovišti vhodné a cenově dostupné, uděláme zjednodušené vyšetření a pokusíme se zodpovědět vaše otázky.

V případě, že námi navrhované řešení bude odpovídat i vaší představě a rozhodnete se podstoupit léčbu u nás, bude při zahájení práce cena konzultace odečtena. Pokud se rozhodnete stát naším pacientem, konzultaci nebudeme vůbec kalkulovat a pojmeme návštěvu rovnou jako součást vstupního vyšetření.

Máte-li rentgenový snímek v elektronické podobě a chcete znát náš názor, možnost ošetření u nás, pošlete e-mailem a pokusíme se odpovědět včetně předpokládané ceny ošetření. (Zde je konzultace skutečně orientační – rentgenový nález může být značně modifikován nálezem v ústech, například viklavostí zubu.)

Smlouva s pojišťovnami by nás nutila zhotovovat výplně či provést vyšetření za 10 minut. Takovou práci dělat neumíme a nechceme a nechtějí to ani naši stávající pacienti.

Proto nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami.

To však nemusí nutně znamenat vyšší ceny za zubní péči na našem pracovišti než u jiných zařízení, které smlouvu s pojišťovnami mají.

Přijímáme platební karty.