Konzultace

Nejste si jistí jaké je nejvhodnější řešení vašeho problému: Stačí výplň, dostavba, nebo už musí být korunka? Je potřeba přeléčit kořenový kanálek (ev. pod mikroskopem)? Je možné ten zub ještě zachránit? V čem je lepší ošetření bez pojišťovny? Kolik by to stálo?

Doporučujeme se objednat na konzultaci v ceně 1000,- až 1500,- Kč ( u Doc. Peřinky 2500,- Kč.). Pokud půjde o konkrétní problém, zhotovíme radioviziografický snímek (zašleme pak vám či vašemu lékaři) a seznámíme vás s možnými řešeními i cenami. I zde může vámi donesený snímek významně pomoci. Bude-li potřeba CT nebo panoramatického rtg vyšetření,  zhotoví se dle provozních možností ve stejné nebo samostatné návštěvě a hradí se zvlášť.

Pokud půjde o nejistotu, zda je pro vás ošetření celého chrupu na našem pracovišti vhodné a cenově dostupné, uděláme zjednodušené vyšetření a pokusíme se zodpovědět vaše otázky. V případě, že námi navrhované řešení bude odpovídat i vaší představě a rozhodnete se stát naším pacientem, dokončíme v téže nebo další návštěvě kompletní vstupní vyšetření a konzultaci nebudeme vůbec účtovat.

Reendodontické ošetření:  opakované ošetření již léčených kořenových kanálků, pokud předchozí ošetření selhalo, nebo je nedostatečné. Jde o velmi náročné ošetření, které lze provádět buď běžným způsobem nebo pod mikroskopem. Ošetření s mikroskopem provádí pouze Doc. Peřinka, ale z kapacitních důvodů jen u našich pacientů. Vzhledem k tomu, že asi u poloviny pacientů poslaných na ošetření pod mikroskopem (finančně podstatně náročnější) lze provést reendodoncii běžným způsobem, doporučujeme předem konzultaci, kde se dozvíte, jaké jsou ve vašem případě možnosti.

Na konzultaci je možné se objednat v pracovní době na našich telefonních číslech:
777 287 082 a 222 943 093.