Konzultace

Nejste si jistí jaké je nejvhodnější řešení vašeho problému: Stačí plomba nebo už musí být korunka? Je potřeba přeléčit kořenový kanálek? Je možné ten zub ještě zachránit? V čem je lepší ošetření bez pojišťovny? Kolik by to stálo?

Doporučujeme se objednat na konzultaci v ceně 500 Kč. Pokud půjde o konkrétní problém, zhotovíme radioviziografický snímek (zašleme pak vám či vašemu lékaři) a seznámíme vás s možnými řešeními i cenami. I zde může starší donesený snímek významně pomoci.

Pokud půjde o nejistotu, zda je pro vás ošetření celého chrupu na našem pracovišti vhodné a cenově dostupné, uděláme zjednodušené vyšetření a pokusíme se zodpovědět vaše otázky.

V případě, že námi navrhované řešení bude odpovídat i vaší představě a rozhodnete se podstoupit léčbu u nás, bude při zahájení práce cena konzultace odečtena. Pokud se rozhodnete stát naším pacientem, konzultaci nebudeme vůbec kalkulovat a pojmeme návštěvu rovnou jako součást vstupního vyšetření.

Máte-li rentgenový snímek v elektronické podobě a chcete znát náš názor, možnost ošetření u nás, pošlete e-mailem a pokusíme se odpovědět včetně předpokládané ceny ošetření (zde je konzultace skutečně orientační – rentgenový nález může být značně modifikován nálezem v ústech, například viklavostí zubu.)

Na konzultaci je možné se objednat v pracovní době na našich telefonních číslech:
777 287 082 a 222 943 093.